BODRUM & GÖCEK MAVİ YOLCULUK

BODRUM & GÖCEK MAVİ YOLCULUK

 

8 gün, 7 gece

 

Mavi denizlere yolculuğunuz Bodrum’a gelişinizle başlıyor. Bodrum’a dünyanın en iyi hizmet veren havayollarından birisi ile uçuyorsunuz. Konforlu bir uçuştan sonra, özel seyahat rehberiniz ve özel VIP aracınız sizi karşılayacaktır.

Bodrum’un en ünlü 5 yıldızlı otellerinden birine giriş yapacaksınız. Bu muhteşem otelde üç gün boyunca güneşlenip masmavi Akdeniz’in keyfini süreceksiniz. Ayrıca zengin Türk ve Akdeniz mutfaklarının lezzetlerini tatma ayrıcalığına sahip olacaksınız. Gün içerisinde isteğe bağlı olarak kültürel turlara katılabilirsiniz. Bodrum’un ve kalacağınız otelin güzellikleri bütün stresinizi alıp götürecek.

Dördüncü gün otelden çıkış yapıp, dünyanın sayılı doğal harikalardan Göcek’e doğru yola çıkacaksınız. Göcek Marina’da özel yatınız, özel kaptanı ve tayfasıyla birlikte sizi bekliyor olacak. Size özel yat, kaptan ve tayfa dört gün boyunca sizin hizmetinizde. Marina’ya gelip tekneye yerleştikten sonra Göcek Körfezi’nin harikalarını keşfetmeye başlayabiliriz.

 

Mavi Yolculuk başlasın!

Göcek, denizin ve ormanın, mavi ve yeşilin tonlarının iç içe geçtiği koylarla dolu doğa harikası bir körfezdir. Göcek koyları, yer şekilleri ve hâkim rüzgâr yönü sebebiyle dalgalara ve kötü hava koşullarına karşı korunaklıdır. Göcek’in muhteşem koylarında yatınızı demirleyip tertemiz ve masmavi sularda yüzmenin keyfine varacaksınız. Hava kararmadan yatınız bu koylardan birinde demirleyecek ve geceyi burada geçireceksiniz. Alternatif olarak, geceyi karada geçirmek isterseniz, tekneniz sizi Göcek marinaya bırakabilir ve Göcek’te çok güzel bir otelde geceleyebilirsiniz.

Özel kaptanınız ve özel tayfanız sizlere Türk-Akdeniz mutfağının en güzel lezzetlerini sunacak. Ayrıca isteğe bağlı olarak sizin için olta ve diğer balık tutma araç gereçlerini de organize edebilirler.

Teknolojiden ve modern hayatın stresinden uzakta geçireceğiniz bu dört günün sonunda kendinizi enerji dolu ve canlanmış hissedeceksiniz.